Методичний посібник “Найкращі практики роботи з підлітками” відтепер доступний російською та англійською мовами

Раді повідомити, що на прохання наших партнерів та колег з інших країн AFEW-Україна підготував російський та англомовний переклад методичного посібника для фахівців “Найкращі практики роботи з підлітками”.

Цей посібник розроблено для фахівців, які працюють з підлітками груп ризику, зокрема тими, які вживають психоактивні речовини.

У посібнику подано особливості роботи з підлітками, наведено практичні рекомендації з організації профілактичних заходів для підлітків, опис інструментів та посилання на корисні ресурси.

Авторами посібника є Ірина Нерубаєва/Iryna Nerubaieva (Україна), Арсеній Павловський/Arseny Pavlovskiy (Латвія) та Анастасія Шебардіна/Anastasiya Shebardina (Україна).

Важливо відзначити, що цей навчальний матеріал – результат багаторічної плідної співпраці з нашими партнерами і ми щиро вдячні їм за їхню працю: ОБФ “Повернення до життя”, Громадське здоров’я, (Центр дружній до підлітків “Альтаїр”), Благотворительный Фонд “Благо” – Харьков – Kharkov Charitable Fund “Blago”, Центр дневного пребывания “Компас” фонда “Благо”, ЧБФ “Нова сім’я”, ВБО «Конвіктус Україна», Way Home Foundation Odessa, Наша Допомога, БО “Харківський благодійний фонд “Парус”, CO «Light of Hope»/БО «Світло надії».

Українська версія посібника вийшла 18 січня 2021 року та доступна за посиланням: http://afew.org.ua/najkrashhi-praktiki-roboti-z-pidlitkami/

Завантажити російську версію посібника можна ось тут: http://afew.org.ua/wp-content/uploads/2014/11/The-best-work-practices-with-teenagers_RU_web_fin.pdf

Англійська версія доступна за наступним посиланням: http://afew.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/The-best-work-practices-with-teenagers_ENG_web_fin.pdf

Переклад посібника було здійснено в рамках проєкту «Гнучкий фонд: Молоді, дикі та … Вільні?» (Flexible Fund: Young, Wild and … Free?) за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів.