Міжнародна мережа AFEW

У відповідь на світову фінансову кризу влітку 2013 року «СНІД Фонд Схід-Захід» (AFEW) став мережею місцевих неурядових організацій, що проводять незалежну програмну та фінансову політику. Представництво AFEW у Нідерландах є міжнародним секретаріатом мережі. У часи кризи наша реструктуризація дала місцевим організаціям більше свободи та можливостей швидко реагувати на політичне середовище у країнах і пріоритети міжнародних донорів.

Незважаючи на структурні зміни, ми продовжуємо залишатися гуманітарною організацією, що працює в сфері громадської охорони здоров’я з метою зниження впливу ВІЛ-інфекції в країнах Східної Європи та Центральної Азії за допомогою використання новаторських підходів і активного сприяння обміну знаннями на міжнародному та регіональному рівнях.

Працюючи з державними та неурядовими партнерськими організаціями, за участю і на благо людей, які живуть з ВІЛ, і спільнот, яких торкнулася епідемія, AFEW проводить і підтримує програми, спрямовані на попередження поширення ВІЛ-інфекції, забезпечення універсального доступу до лікування, догляду та підтримки, а також на привернення уваги до актуальних проблем з метою полегшити тягар епідемії в регіоні.

У даний час AFEW здійснює свою місію в чотирьох країнах: Грузія, Казахстан, Киргизстан і Україна. Раніше ми працювали також у Білорусі, Молдові, Монголії, Росії та Узбекистані. Крім цього, ми надавали технічну підтримку місцевим альянсам з боротьби зі СНІДом в Індонезії та Малайзії.