Запрошуємо на вебінар «Найкращі практики роботи з підлітками груп ризику в Україні»

У четвер, 25 березня 2021 року, о 16:00 за київським часом запрошуємо на вебінар Ірини Нерубаєвої на тему «Найкращі практики роботи з підлітками груп ризику в Україні»

Під час вебінару Ірина розкаже про найцікавіші інтервенції та напрацювань для підлітків груп ризику в Україні за останні 10 років. Особливу увагу буде приділено групі підлітків, які мають досвід вживання наркотиків. Ви отримаєте посилання на практичні безкоштовні ресурси для покращення знань та навичок з ефективної роботи з підлітками. Крім того, Ірина розкаже про ресурси, які допоможуть не тільки фахівцям, але й батькам та самим підлітками у спілкуванні та порозумінні.  

Під час вебінару спікерка розкаже про таке:

Вебінар є частиною ініціативи Міжнародний тиждень здоров’я підлітків – IAHW-2021.

Ведуча вебінару:

Ірина Нерубаєва  –  бакалавр соціальної роботи, магістр соціології, менеджер проєктів Міжнародного благодійного фонду «СНІД Фонд Схід-Захід» (AIDS Foundation East-West – AFEW-Україна) із 15-річним досвідом роботи у сфері громадського здоров’я та профілактики ВІЛ/СНІДу серед уразливих груп населення. Останні 3,5 роки Ірина координує проєкт «Підлітки поза увагою: поліпшення доступу до інтегрованих ВІЛ-сервісних послуг для вразливих підлітків в Україні» (фінансується Французькою міжнародною експертизою «Ініціатива 5%»), а також відповідає за компонент із захисту прав людини.

Тривалість вебінару – 1 година. Планується сесія питань і відповідей.

Мова вебінару – українська. Участь у вебінарі безкоштовна.

Вебінар транслюватиметься у прямому ефірі на YouTube-каналі Онлайн-платформи “Центр знань”, а також на їхній Facebook-cторінці.

Ви можете надіслати запитання заздалегідь, надіславши їх електронною поштою: knowledgecenterua@gmail.com