Підлітки поза увагою: поліпшення доступу до інтегрованих ВІЛ-сервісних послуг для вразливих підлітків в Україні

Партнери Бюджет Тривалість Донор(и) проєкту
МБФ «Альянс громадського здоров’я», БО «Повернення до життя», БФ «Благо», БФ «Парус», БО «Громадське здоров’я», БО «Світло Надії», ГО «Наша допомога», БФ «Шлях до дому», БФ «Нова сім’я», БО «Конвіктус-Україна» 990 029.81 € 2017-2021 Французька міжнародна експертиза ініціатива 5%

Цільова група проєкту:

підлітки, які вживають наркотики (а також ті підлітки, які живуть з ВІЛ) віком від 14 до 19 років та їх сексуальні партнери в невеликих містах та селах у 7 областях України.

Проєктні регіони:

Полтавська, Харківська, Донецька, Одеська, Київська, Кіровоградська та Чернівецька області.

Мета проєкту:

сприяти зниженню розповсюдження ВІЛ-інфекції серед підлітків, які вживають наркотичні речовини, та їх сексуальних партнерів шляхом покращення доступу до якісних послуг з профілактики ВІЛ, лікування та підтримки в невеликих містах та селах у 7 областях України.

Очікувані результати проєкту:

  1. Покращити доступ до послуг з профілактики ВІЛ для щонайменше 9,000 підлітків, які вживають наркотики, та їх сексуальним партнерам шляхом впровадження моделей аутрич роботи, спрямованих на молодь.
  2. Зміцнити потенціал партнерів виконавців з метою надання якісних послуг підліткам, які вживають наркотики, та їх статевим партнерам.
  3. Поліпшити поточні політики та процедури для подолання бар’єрів у доступі до послуг з профілактики ВІЛ, лікування та підтримки в регіонах.

Проміжні результати реалізації проєкту “Підлітки поза увагою: поліпшення доступу до інтегрованих ВІЛ-сервісних послуг для вразливих підлітків в Україні”

Модель проєкту

Алгоритм роботи з клієнтами 5%

Аналітичний звіт за результатами дослідження в рамках проєкту “Підлітки поза увагою: поліпшення доступу до інтегрованих ВІЛ-сервісних послуг для вразливих підлітків в Україні”

Аналітичний звіт за результатами фінального дослідження в рамках проєкту “Підлітки поза увагою: поліпшення доступу до інтегрованих ВІЛ-сервісних послуг для вразливих підлітків в Україні” 2021 р.