Всесвітній день боротьби з гепатитом 2015

400 мільйонів людей по всьому світу хворіють вірусним гепатитом, хоча цьому захворюванню можна запобігти. 400 мільйонів людей – це на 400 мільйонів осіб більше, ніж могло б бути. Цього року у Всесвітній день боротьби з гепатитом ми нагадуємо людям про те, що цьому захворюванню можна запобігти.

Профілактика – найкращий метод скорочення захворюваності на вірусний гепатит у світі. 28 липня з вашою допомогою ми розповімо всьому світу про те, що гепатиту можна запобігти. Разом ми можемо допомогти здоровим людям і всім, хто має відношення до гепатиту, отримати знання про можливе рішення цієї глобальної проблеми. Міжнародний Альянс з боротьби з гепатитом закликає взяти участь у Всесвітньому дні боротьби з гепатитом і додати свій голос на підтримку цієї проблеми легко. Існує безліч способів взяти участь. Не залишайтеся байдужими!

Щодня від гепатиту гине 4000 осіб. Це потрібно припинити. Міжнародний Альянс з боротьби з гепатитом просить вас додати свій голос і допомогти запобігти цим втратам. Краще один раз побачити. Тому давайте покажемо всьому світу нашу рішучість у запобіганні цих смертей за допомогою онлайн-мозаїки. Ця мозаїка стане візуальним відображенням 4000 щоденних смертей, яким можна було запобігти. Візьміть участь у кампанії в Twitter за допомогою хештега #4000voices або зареєструйтеся безпосередньо на веб-сайті. Кожен учасник зможе додати до мозаїки фотографію або свій аватар в Twitter, а також свій голос до глобального руху проти вірусного гепатиту.

Вже доступні офіційні плакати кампанії! Просто скачайте офіційні плакати і допоможіть нам поширити наше послання по всьому світу. Хочете розмістити своє зображення на плакаті? У вас є що сказати вашому регіону? Постери можна повністю індивідуалізувати. Ви зможете створити плакат за допомогою інструменту індивідуалізації плакатів тут.

image-policy-know-the-facts-and-act-message-1-russian

Публікація плакатів у соціальних мережах, використання під час виступів у ЗМІ та демонстрація на заходах допоможе підвищити обізнаність і підкреслити, що спільними зусиллями запобігання вірусному гепатиту стане можливим!

Офіційний веб-сайт Всесвітнього дня боротьби з гепатитом вже відкрито! Детальна інформація про кампанію цього року доступна тут.

Міжнародний Альянс з боротьби з гепатитом хоче зробити кампанію цього року найбільшою в нашій історії. Якщо у вас виникли питання про кампанію або ви просто хочете дізнатися, як взяти участь у ній, зв’яжіться з Міжнародним Альянсом з боротьби з гепатитом.

Джерело: http://worldhepatitisalliance.org