«У центрі уваги – уразливі групи» – AFEW випустив річний звіт за 2015 рік

«СНІД Фонд Схід-Захід» (AFEW) опублікував річний звіт за 2015 рік під назвою «У центрі уваги – уразливі групи». Звіт описує ключові активності та досягнення організації в регіоні Східної Європи та Центральної Азії (СЄЦА).

«Назва звіту говорить сама за себе: сексуальне та репродуктивне здоров’я та права споживачів наркотиків, ув’язнених, людей, які живуть з ВІЛ, та представників інших уразливих груп завжди були в центрі уваги AFEW і нашої діяльності, – зазначила Анке ван Дам, виконавчий директор. – Просування здоров’я серед уразливих груп, підвищення доступності послуг профілактики, лікування, догляду та підтримки при ВІЛ, туберкульоз та вірусні гепатити відображено в нашій місії та стратегії».

У 2015 році AFEW також був активно залучений до розробки важливих національних політик щодо декриміналізації споживання наркотиків, профілактики ВІЛ та забезпечення прав уразливих груп, сприяючи тим самим включенню кращих практик та інтервенцій у національні плани дій країн регіону СЄЦА.

Це особливо актуально зараз, з огляду на зростання епідемії ВІЛ у регіоні СЄЦА. За останніми даними ЮНЕЙДС, у 2015 році число нових випадків ВІЛ тут досягло 190 000.

«AFEW продовжить надавати технічну підтримку національним урядам країн регіону, а також зміцнювати потенціал місцевих громадських організацій, що працюють у сфері профілактики ВІЛ», – сказала Анке ван Дам.

Річний звіт російською мовою доступний за цим посиланням. Звіт англійською мовою можна завантажити тут .