У Телаві (Грузія) відкрили соціальне підприємство – кафе «Бемоні Кулінар»

18 грудня 2015 року в місті Телаві (Грузія) Громадське об’єднання «Бемоні» відкрило соціальне підприємство –  кафе «Бемоні Кулінар».

У церемонії відкриття взяли участь перші особи міста – мер міста Телаві Платон Калмахелідзе; віце-мер Тенгіз Калмахелідзе; заступник Губернатора Кахеті Гіві Метревелі, представники партнерських організації, бізнес-сектора й інші. Даним заходом команда «Бемоні» викликала інтерес місцевих органів самоврядування, а також зробила широку рекламу для кафе – захід транслювався на місцевому телеканалі «Tanamgzavri».

DSC05022

«Такі ініціативи важливі для нашого міста, і вони будуть мати нашу підтримку. Особливо слід відзначити, що це зроблено в історичній частині Телаві», – прокоментував подію Платон Калмахелідзе, мер Телаві.

DSC04595

Після офіційної частини гості дегустували страви «Бемоні Кулінар». А вже на наступний день прибуток в кафе склав 42 євро.

Ми бажаємо кафе «Бемоні Кулінар» удачі і побільше відвідувачів!

DSC02500

Соціальне підприємство відкрито в рамках проекту «Права та здоров’я уразливих груп населення: заповнюючи прогалини», який реалізує МБФ «СНІД Фонд Схід Захід» (AFEW-Україна) у співпраці з Громадським об’єднанням «Бемоні», Інформаційно Медико-психологічний центр – Танадгома і НУО «Світ толерантності». Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Нідерланди.

DSC02486