У Чернівцях пройшов волейбольний турнір “Я – за життя!”

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, 1 грудня 2017 року, Чернівецький благодійний фонд “Нова сім’я” провів дружній волейбольний турнір “Я – за життя!”.

Метою турніру було налагодження діалогу між спеціалістами партнерської мережі та студентами ПТУ і підлітками з подальшим доступом до послуг та привернення уваги громадськості та спеціалістів дружніх організацій до проблеми ВІЛ/СНІДу.

Під час турніру на території спортивного комплексу “Олімпія” була організована робота мобільного пункту Центру “Діалог” і мобільної амбулаторії для доступу учасників і глядачів турніру до послуг консультування та тестування на ВІЛ, як швидкими тестами, так і ІФА. Також на території проведення турніру був розміщений стенд з інформаційно-роздатковими матеріалами з даної тематики, де консультант центру ЦСПД “Діалог” міг проконсультувати у разі потреби.

Крім того, учасники заходу позмагалися, граючи у настільну гру “Маршрут безпеки”. Відбулися також показові виступи місцевого клубу “Пакратіон” та майстер клас з тайського боксу.

Микола, студент ПТНЗ: “На заході панувала дружня атмосфера. Я отримав неймовірне задоволення від можливості позмагатися у дружньому турнірі з патрульною поліцією міста, а також виразити небайдужість до проблеми ВІЛ/СНІДу“.

Партнерами заходу стали представники  партнерської мережі у м. Чернівці – Соціальна служба для сім’ї, дітей та молоді, Міський центр у справах сім’ї, дітей та молоді, Патрульна поліція, Ювенальна превенція, Обласний центр профілактики й боротьби зі СНІДом, профтехнічні навчальні заклади.

Олег Ярмолюк, старший лейтенант поліції, інспектор ювенальної превенції Садгірського відділення поліції Чернівецького відділу поліції ГУНП в Чернівецькій обл.: “Я вражений прекрасною організацією заходу та професійним підходом до висвітлення проблеми ВІЛ/СНІДу та залучення активної молоді нашого міста, а також представників поліції“.