Пройшло стажування команди Чернівецького благодійного фонду «Нова сім’я» та їхніх партнерів у Харкові

На минулому тижні команда Чернівецького благодійного фонду «Нова сім’я» разом із партнерами пройшли стажування у Харкові на базі Центру денного перебування «Компас». Стажування було проведене для знайомства з досвідом співпраці з партнерською мережею та залученням партнерів до заходів у рамках реалізації проекту “Права та здоров’я уразливих груп населення: заповнюючи прогалиниAFEW-Ukraine.

Альона Бежан, координатор проекту у Чернівцях: “Стажування було дуже корисне та інформативне, а головне, що в ньому прийняли участь наші партнери, які роблять багато для підлітків, які мають досвід вживання психоактивних речовин“.

У стажуванні взяли участь представники Патрульної поліції Чернівців, Патрульної поліції Харкова, Ювенальної превенції ГУНП у Чернівецькій області, Ювенальної превенції ГУНП в Харківській області та ін. Сторони обмінялися досвідом співпраці з партнерською мережею та залученням партнерів до заходів в межах реалізації проекту. Протягом трьох днів колеги з двох областей обговорили особливості співпраці між відомствами, способи перенаправлення клієнтів, а також відвідали Управління патрульної поліції в місті Харкові, приймальник-розподільник для неповнолітніх дітей та «Зелену кімнату» сектору ювенальної превенції.

Андрій Стаднік, заступник відділу Ювенальної превенції: «Дуже добре, що під час зустрічі ми мали можливість проговорити реальні ситуації, які трапляються в житті, та могли знайти вирішення шляхом обговорення зі спеціалістами».

У результаті стажування було налагоджено більш тісну взаємодію між партнерськими організаціями, а також сплановано проведення спільних профілактичних заходів.