Поліпшення системи підготовки співробітників правоохоронних органів з питань соціальної профілактики та дотримання громадянських прав уразливих до ВІЛ груп населення

Партнер(и)
Бюджет
Тривалість
Донор (и) проекту
Харківський національний університет внутрішніх справ, Київська національна академія внутрішніх справ 30,000 євро 2013-2014 Міжнародний фонд «Відродження»

Цільові групи:

Правоохоронні органи, курсанти, студенти з академій внутрішніх справ.

Діяльність:

Підвищення рівня знань серед співробітників правоохоронних органів про права людини і групи, уразливі до ВІЛ, і поліпшення співробітництва правоохоронних органів з громадськими організаціями, які надають послуги вразливим групам населення.

Результати проекту:

  • Поновлено та поглиблено знання 32 викладачів Національної академії внутрішніх справ (НАВС) та Харківського національного університету внутрішніх справ (ХНУВС) із профілактики соціально небезпечних захворювань (таких як ВІЛ, туберкульоз, гепатити), протидії дискримінації по відношенню до уразливих груп населення (таких як споживачі ін’єкційних наркотиків, секс працівниць, ув’язнених та ВІЛ-позитивних людей) з фокусом на гендерні аспекти під час двох тренінгів для тренерів – 1 у Києві та 1 у Харкові.
  • 46 курсантів ХНУВС та НАВС пройшли підготовку з питань профілактики ВІЛ та інших соціально небезпечних захворювань та дотримання прав уразливих груп населення в рамках 3 тренінгів.
  • понад 60 курсантів та викладачів ХНУВС та НАВС стали учасниками 4 навчальних сайт-візитів до місцевих НУО, які надають послуги уразливим групам населення в мм. Києві та Харкові.
  • було розроблено та надруковано 3 інформаційно-освітніх матеріали:
  1. Брошура «Дотримання прав жінок, які належать до вразливих груп населення»
  2. Брошура «Дотримання прав пацієнтів програм АРТ та ЗПТ»
  3. Навчальний посібник «Ґендер у психологічних та соціологічних дослідженнях»