Покращення системи комунікації серед ключових спільнот в Україні

Партнери Бюджет Тривалість Донор(и) проекту
Об’єднана програма ООН з ВІЛ/СНІДу (ЮНЕЙДС в Україні), Асоціація ЛГБТ “Ліга”, Національна платформа ключових спільнот 901 055 грн. 2017-2018 Міжнародний фонд “Відродження”

Мета проекту:

  1. Покращення системи комунікації між лідерами ключових спільнот, які входять до Національної платформи ключових спільнот та є представниками ключових спільнот у Національній раді з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу, для забезпечення узгодженого процесу прийняття рішень, делегування повноважень та своєчасного обміну інформацією.
  2. Покращення та/або розробка алгоритмів комунікації всередині ключових спільнот, що дозволить ефективно обмінюватися інформацією між лідерами спільноти та членами спільноти та забезпечувати чітке представлення голосів представників спільноти на місцях у процесі прийняття рішень.

Цільові групи:

Представники ключових спільнот – люди,  які живуть із наркозалежністю, секс-працівники, ЛГБТІ та колишні ув’язнені та їх лідери/активісти.

Очікувані результати проекту:

Короткострокові результати реалізації проекту:

  • Створено систему ефективного вирішення конфліктних ситуацій у спільнотах шляхом медіації.
  • Спільноти обізнані про всі рішення, які стосуються спільнот, зокрема про рішення Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.
  • Плани комунікації в спільнотах є робочим інструментом, обов’язковим для використання.

Довгострокові результати реалізації проекту:

  • Система комунікації та делегування серед ключових спільнот успішно та прозоро працює для максимального залучення представників спільнот в процеси прийняття рішень на національному рівні.