Опубліковано річний звіт AFEW-Україна за 2020 рік

Міжнародний благодійний фонд «СНІД Фонд Схід-Захід» (AIDS Foundation East-West – AFEW-Україна) радий представити річний звіт за 2020 рік.

“2020 рік став складним, але дуже продуктивним для AFEW-Україна. Пандемія COVID-19 суттєво вплинула на потреби наших бенефіціарів і вимагала пристосувати методи нашої роботи до нових реалій, стимулюючи творчі підходи та швидке реагування на мінливі умови. На початку епідемії нам довелося швидко модифікувати бюджети, щоб забезпечити наших місцевих партнерів необхідними захисними засобами та запровадити альтернативні способи охоплення клієнтів потрібними їм послугами. Завдяки швидкій реакції наших донорів та партнерів роботу можна було продовжувати без зволікань.

 

У 2020 році ми завершили проєкт «Права та здоров’я уразливих груп населення: заповнюючи прогалини», який тривав десять років. Проєкт забезпечив розвиток і впровадження послуг та підходів для роботи з молодими людьми, які вживають наркотики, в Україні, та покращив доступ до високоякісних послуг для людей, які вживають наркотики, в Грузії. Зараз досвід AFEW-Україна у розробці послуг, дружніх до молоді, має великий попит, і ми ділимося ним з нашими колегами з інших країн.

 

У 2021 році AFEW-Україна відзначить своє 20-річчя. Незважаючи на певні виклики, пов’язані зі зміною пріоритетів донорів і, отже, скороченням джерел фінансування, ми відчуваємо оптимізм і готові продовжувати розвивати свою роботу для ключових груп населення в Україні та інших країнах регіону,” – говорить Олена Воскресенська, виконавча директорка AFEW-Україна.

Річний звіт AFEW-Україна (2020)

Annual Report AFEW-Ukraine (2020)