Клієнти Центру “Компас” відвідали Управління патрульної поліції

Не кожного дня можна побачити усміхнені обличчя підлітків у патрульній машині, але у середу було саме так. Клієнти харківського Центру денного перебування “Компас” БО “ХБФ “Благо” побували на екскурсії в Управлінні патрульної поліції міста Харкова. Під час екскурсії підлітки завітали до керівника Управління патрульної поліції, поставили йому питання, на які отримали повні та  змістовні відповіді, побачили роботу патрульних зсередини, а також власноруч одягали на себе спецзасоби (бронежилет, рацію, камеру), посиділи в спецавтомобілі, а вже наприкінці екскурсії прокаталися з патрульним на автомобілі.

Артем, клієнт проекту: “Після цієї екскурсії у мене з’явилась нова мрія – коли я виросту, то спробую вступити до лав патрульної поліції задля підтримки правопорядку та спокою у нашому місті“.

Це вже не перша зустріч із патрульними, які вкотре підтверджують, що вони – з народом та працюють заради нашої безпеки. Метою таких екскурсій є змінення ставлення клієнтів проекту “Права та здоров’я вразливих груп населення: заповнюючи прогалини” до поліції та формування довіри до правоохоронних органів.

Вадим Лісничук, начальник Управління патрульної поліції у місті Харкові звернувся до підлітків: “Друзі, пообіцяйте мені, що ви не будете боятися брати на себе відповідальність за свої вчинки“.

Підлітки також дізналися детальніше про те, як себе поводити, коли до тебе звернулися патрульні, а також дізналися які спецзасоби є у поліцейського під час патрулювання.

Центр денного перебування “Компас” дякує їхнім партнерам з Управління патрульної поліції міста  Харкова за інформаційну, практичну, дуже цікаву та насичену екскурсію!