AFEW-Україна разом із партнерами провів серію навчальних вебінарів для консультантів про психоактивні речовини (ПАР) та особливості консультування підлітків щодо ПАР

Наприкінці 2019 року в рамках проєкту «Підлітки поза увагою: поліпшення доступу до інтегрованих ВІЛ-сервісних послуг для вразливих підлітків в Україні» AFEW-Україна разом із партнерами провів серію навчальних вебінарів для консультантів про психоактивні речовини (ПАР) та особливості консультування підлітків щодо ПАР. Вебінари серії проводилися за технічної підтримки інформаційної онлайн-платформи «Центр Знань».

Перелік тем вебінарів:

  • Тема 1: «Фактори ризику вживання ПАР»
  • Тема 2: «Особливості консультування людей, які вживають наркотичні речовини, зокрема підлітків»
  • Тема 3: «Особливості консультування і роботи з людьми, які вживають алкоголь, включаючи підлітків»
  • Тема 4: «Особливості роботи з підлітками, в тому числі з групами ризику»
  • Тема 5: «Базові навички консультування для людей, які працюють зі споживачами ПАР»
  • Тема 6: «Профілактика емоційного вигорання у фахівців допоміжних професій»

Авторка і ведуча вебінарів – Оксана Придатко, психологиня КМНЛ «Соціотерапія», психотерапевтка EAP та WSP, відповідальна за профілактичну та консультативні роботу з родичами, та підлітками. Має 25-річний стаж роботи в галузі консультування, психотерапії та профілактики, проведення тематичних тренінгів для лікарів, психологів, соціальних працівників та консультантів. Членкиня робочої групи з написання Державного стандарту соціальної послуги соціально-психологічної реабілітації, авторка багатьох тренінгів та семінарів з питань залежностей, ведуча «Школи для консультантів з питань хімічних залежностей» при Міському Центрі сім’ї та молоді м. Києва.