1 березня – День “Нуль дискримінації”. Будь собою!

На День “Нуль дискримінації” 2016 відсвяткуйте індивідуальність і неповторність. Прийміть різноманіття, яке існує навколо нас, зрозумійте і прийміть відмінності людей, мисліть широко, поважайте і підтримуйте один одного.

Кожна людина має різноманітний набір талантів і навичок, які можуть збагатити суспільство в цілому та зміцнити спільноти. Підтримка та прийняття різноманітності у всіх її формах посилює соціальну згуртованість і надає переваги.

День “Нуль дискримінації” 2016 – це можливість об’єднатися проти дискримінації та відзначити право кожного жити з гідністю повноцінним і продуктивним життям. Стать, національність, вік, інвалідність, етнічне походження, сексуальна орієнтація, релігія, мова або будь-яка інша ознака не повинні бути причиною для дискримінації.

Об’єднавши наші серця та голоси, окремих громадян, спільноти та суспільства, ми можемо змінити світ. День “Нуль дискримінації” – це можливість підкреслити, як кожен може бути частиною змін і бути собою для чесних і справедливих громад.

Кожен може підтримати і взяти участь в кампанії цього року через Facebook-сторінку #zerodiscrimination. Будь-яка людина може поділитися своєю власною інтерпретацією нуля дискримінації, показуючи підтримку шляхом розшарювання фото і малюнків метеликів (ви можете знайти їх тут) або розміщуючи зображення і фотографії з хештегом #zerodiscrimination.

AFEW-Україна з партнерами підтримує міжнародну ініціативу UNAIDS «Нуль дискримінації» і приєднується до заклику «Будь собою!»