Звіт Youth RISE «Зменшення шкоди для підлітків, які вживають наркотики ін’єкційно»

Міжнародна організація Youth RISE, яка мобілізує підлітків до участі у розвитку програм зі зменшення шкоди та у реформі  наркополітики з метою  сприяння здоров’ю та прав людини та права на, спільно із Youth LEAD та Y+ нещодавно опублікувала звіт під назвою «Зменшення шкоди для підлітків, які вживають наркотики ін’єкційно». Серед іншого у звіті йдеться про внесок МБФ «СНІД Фонд Схід-Захід» (AFEW-Україна) у задоволення потреб тих українських підлітків, які вживають наркотики.

З 2011 року в межах проєктів  «Права та здоров’я уразливих груп населення:заповнюючи прогалини»  та «Підлітки поза увагою: поліпшення доступу до інтегрованих ВІЛ-сервісних послуг для вразливих підлітків в Україні», команда AFEW-Україна працювала над покращенням доступу молоді до якісних  послуг з  профілактики ВІЛ ,  лікування та підтримки з підтримки в міських та сільських поселеннях 7 областей України.

Проєкти сприяли структурним змінам у житті молодих людей, які вживають наркотики в Україні.  Попри численні виклики на своєму шляху (стигма є одним із найбільш значних), команда AFEW-Україна та її партнери і надалі віддано працюватимуть над підтримкою та подальшою розробкою послуг дружніх до молоді , а також над  впровадженням програм наснаження та розвитку лідерського потенціалу  підлітків, що покликані покращити здоров’я та благополуччя української молоді.

AFEW-Україна планує продовжити підтримку здоров’я та благополуччя молоді в межах своїх наступних проектів у майбутньому.

Увесь звіт англійською мовою можна прочитати тут: https://youthrise.org/wp-content/uploads/2021/06/FOR-WEB_YL_FINAL-CASE-STUDIES-REPORT_2021.pdf