Запрошуємо до участі у навчальному курс «Захист і забезпечення прав дітей та молоді групи ризику»!

Запрошуємо громадських активістів, юристів, психологів, соціальних працівників і педагогів, які мають досвід роботи в інтересах дітей і молодих людей групи ризику (неповнолітні та молоді споживачі наркотиків, у тому числі засуджені, які перебувають у виховних колоніях для неповнолітніх, неповнолітні правопорушники, які засуджені умовно ), до участі в навчальному курсі «Захист і забезпечення прав дітей та молоді групи ризику».

Навчальний курс має на меті підвищити ефективність надання соціальної та юридичної допомоги дітям та молодим людям групи ризику для захисту та забезпечення їх прав.

Навчання включатиме спільні та окремі дистанційні та очні сесії для двох груп фахівців та активістів:

  1. юристи;
  2. громадські активісти, психологи, соціальні працівники та педагоги.

Якщо Ви хочете пройти вступну дистанційну сесію і прийняти участь в конкурсі на подальшу участь у Курсі, Вам необхідно до 19.00 15 березня 2015 р. заповнити реєстраційну анкету за адресою: http://edu.helsinki.org.ua/zajavka/ (обов’язково поставте галочку навпроти назви навчального курсу «Захист і забезпечення прав дітей та молоді групи ризику»).

Організатори забезпечують проживання та харчування учасників тренінгів, а також витрати на проїзд до місця проведення і назад.

Детальніше тут:

Навчальний курс «Захист і забезпечення прав дітей та молоді групи ризику» проходить в рамках проекту “Права і здоров’я уразливих груп населення: заповнюючи прогалини”, що реалізує ГО «Центр інформації про права людини» за підтримки МБФ «СНІД Фонд Схід Захід» (AFEW-Україна) у співпраці з Міжнародною школою прав людини та громадських дій і Освітнім будинком прав людини – Чернігів. Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Нідерланди.