Запрошуємо блогерів-початківців віком від 16 до 19 років до участі у тренінгу!

Запрошуємо блогерів-початківців віком від 16 до 19 років з усієї України до участі у тренінгу «Розвиток власного блогу та просування питань здоров’я та захисту прав підлітків»!

Якщо ти соціально активна(ий) та небайдужа(ий), ведеш власний блог у соціальних мережах із аудиторією 1000+ підписників та бажаєш дізнатися як цікаво просувати корисні теми й до того ж прагнеш знайти друзів-однодумців з усієї України – тобі до нас! Заповнюй анкету-заявку учасника за посиланням https://bit.ly/2WT8Vul до 12 серпня 2021 року включно та отримай персональне запрошення на тренінг! Увага: кількість місць обмежена.

Тренінг відбудеться з 25 по 28 серпня у місті Києві. 

Відібрані за конкурсом учасники отримають детальну логістичну інформацію 13 серпня 2021 року електронною поштою.

Участь у тренінгу є повністю безкоштовною. Організатор заходу покриває витрати на транспорт, проживання та харчування в рамках заходу для усіх учасників, які пройшли конкурсний відбір та отримали персональне запрошення на вказану електронну пошту.

Кінцевий термін заповнення анкети-заявки на участь: 12 серпня 2021 року.

Організатор заходу: Міжнародний благодійний фонд «СНІД Фонд Схід-Захід» (AIDS Foundation East-West – AFEW-Україна) (http://afew.org.ua/)

Захід відбудеться в рамках проєкту «Гнучкий фонд: Молоді, дикі та … Вільні?» (Flexible Fund: Young, Wild and … Free?) за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Нідерландів.