Запрошення до участі у ІІІ Форумі Національної платформи ключових спільнот

Запрошуємо представників/ць ключових спільнот з України до участі у ІІІ Форумі Національної платформи ключових спільнот (НПКС), який відбудеться 24-26 квітня 2018 р. у м. Києві.

У рамках заходу відбудеться презентація дослідження існуючих алгоритмів комунікацій та делегування між представниками спільнот з обговоренням виявлених проблем в спільнотах.

Умови участі:

  • До участі у Форумі НПКС запрошуються представники/ці ключових груп населення (люди, які живуть із наркозалежністю, секс-працівники-ці, ЛГБТІ, колишні ув’язнені) з України.
  • Усі охочі взяти участь у Форумі НПКС повинні до 25 березня 2018 року заповнити анкету.
  • Учасники/ці відбиратимуться на конкурсній основі.
  • Відшкодування проїзду (за наявності квитків на автобус, маршрутку, поїзд не вище класом за купе або 2-й клас Інтесіті) та проживання відібраних учасників буде забезпечено за рахунок організаторів. Проїзд відшкодовуватиметься лише за умови участі у всіх заходах, передбачених у рамках Форумі НПКС.
  • Усі заходи відбуватимуться в межах готелю «Ібіс», поселення для учасників з інших міст здійснюватиметься по 2 особи.
  • Пацієнти/ки програми ЗПТ мають на час проведення Форуму НПКС самостійно забезпечити себе необхідними препаратами та мати при собі відповідні документи.

Якщо у вас виникнуть будь-які запитання щодо Форуму НПКС, ви можете звернутись до технічного секретаря НПКС Анастасії Щепіної за телефоном +38 (067) 453-07-40 або написавши листа на адресу keypopulationsplatform@gmail.com, вказавши в темі листа «Форум Національної платформи ключових спільнот».

Також ви можете заповнити анкету за посиланням: http://bit.ly/2DoyAM3.

Захід відбудеться за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів.