Запрошення на онлайн-презентацію результатів фінального дослідження, проведеного за проєктом “Підлітки поза увагою”

МБФ «СНІД Фонд Схід-Захід» (AFEW-Україна) та МБФ «Альянс громадського здоров’я» запрошують на онлайн-презентацію результатів фінального дослідження, проведеного за проєктом “Підлітки поза увагою: поліпшення доступу до інтегрованих ВІЛ-сервісних послуг для вразливих підлітків в Україні”.
Презентація пройде 29 квітня 2021 р. з 11.00 до 13.00.
Ми презентуємо найновіші дані 2021 року з 35 невеликих населених пунктів 7 областей України і, зокрема, дамо відповіді на такі питання:
  • які наркотики популярні серед підлітків та які способи їх отримання?
  • коли підлітки починають займатись сексом та яку кількість статевих партнерів мають за рік?
  • які соціальні мережі є найактуальнішими для підлітків не тільки для розваг, але й для отримання послуг?
Презентація пройде в онлайн форматі на базі платформи Zoom:
Ідентифікатор конференції: 815 7467 1764
Код доступу: 622113
__________
Проєкт «Підлітки поза увагою: поліпшення доступу до інтегрованих ВІЛ-сервісних послуг для вразливих підлітків в Україні» було реалізовано з 1.10.2017 р. до 31.03.2021 р. з метою сприяти зниженню розповсюдження ВІЛ-інфекції серед підлітків, які вживають наркотичні речовини, та їх сексуальних партнерів шляхом покращення доступу до якісних послуг з профілактики ВІЛ, лікування та підтримки в невеликих містах та селах 7 областей України (Полтавська, Харківська, Донецька, Одеська, Київська, Кіровоградська та Чернівецька області).
З результатами базового дослідження за проєктом, яке було проведено на початку 2018 року, можна ознайомитись за посиланням: https://bit.ly/2P6mfrC