Запрошення до участі у Школі бюджетної адвокації програм профілактики ВІЛ-інфекції

Національна платформа ключових спільнот запрошує до участі у Школі бюджетної адвокації програм профілактики ВІЛ-інфекції, яка пройде 30 вересня-3 жовтня 2017 р.у Львові, готель “Таурус”. Школа пройде за підтримки  Асоціації ЛГБТ «ЛІГА», Міжнародного благодійного фонду «СНІД Фонд Схід-Захід» (AFEW-Україна), Міжнародного фонду «Відродження» та Об’єднаної програми ООН з ВІЛ/СНІДу.

Метою Школи є збільшення потенціалу представників ключових спільнот в питаннях бюджетної адвокації.

Учасники Школи бюджетної адвокації:

  • ознайомляться з концепцією соціальної підзвітності, яка передбачає участь у всіх етапах прийняття рішення про бюджетне фінансування (розробка політик; бюджетування; відстеження виділення бюджетів і їх використання; моніторинг якості послуг, що надаються; формування політик та ін.);
  • навчаться використовувати цю модель разом з бюджетним аналізом для фокусної бюджетної адвокації послуг профілактики ВІЛ інфекції;
  • дізнаються про можливості участі НУО в процесах формування політик державними органами влади та розробки процедур їх реалізації; про бюджетний процес і можливості участі представників НУО в ньому; про можливості моніторингу державних бюджетів, про існуючі інструментах моніторингу та роботі з відкритими даними;
  • покращать навички підготовки аналітичних докуменів з питань раціонального використання бюджетних коштів на охорону здоров’я та багато іншого.

Умови участі:

  • До участі у Школі бюджетної адвокації запрошуються представники ключових груп населення (люди, які живуть із наркозалежністю, секс-працівники, ЛГБТІ, колишні ув’язнені) з України.
  • Усі охочі взяти участь у Школі бюджетної адвокації повинні до 27 серпня 2017 року заповнити анкету.
  • Кандидати відбиратимуться на конкурсній основі.
  • Відшкодування проїзду (за наявності квитків на автобус, маршрутку, поїзд не вище класом за купе або 2-й клас Інтесіті) та проживання відібраних учасників буде забезпечено за рахунок організаторів. Проїзд відшкодовуватиметься лише за умови участі у всіх заходах, передбачених у рамках діяльності Школи бюджетної адвокції, не враховуючи пропуски з поважних причин.
  • Усі заходи відбуватимуться в межах готелю «Таурус», поселення здійснюватиметься по 2 особи.
  • Пацієнти ЗПТ мають на час проведення Школи бюджетної адвокації самостійно забезпечити себе необхідними препаратами та мати при собі відповідні документи.

Якщо у Вас виникнуть будь-які запитання, Ви можете звернутись за поштою, вказавши в темі листа «Школа бюджетної адвокації»: keypopulationsplatform@gmail.com.

Анкета:

Також ви можете заповнити анкету за посиланням: http://bit.ly/2hFJVl5.