Запрошення до участі у робочій зустрічі “Забезпечення значущої участі ключових груп населення в реалізації перехідного плану в Україні та моніторингу цього процесу”

Запрошуємо представників ключових спільнот з України до участі у робочій зустрічі “Забезпечення значущої участі ключових груп населення в реалізації перехідного плану в Україні та моніторингу цього процесу” (попередні дати проведення 21-23 червня 2017 р., Київ, Україна).

У лютому ініціативна група Національної платформи ключових спільнот подала запит до Євразійської мережі зменшення шкоди на надання технічної допомоги в організації та проведенні робочої зустрічі для обговорення поточних процесів в контексті переходу від підтримки програм з ВІЛ/СНІДу та туберкульозу Глобального фонду на національне фінансування з окремим фокусом на забезпечення значущої участі представників громадянського суспільства та спільнот у реалізації плану переходу та ролі, яку представники громадянського суспільства можуть грати в моніторингу його реалізації. Євразійська мережа зменшення шкоди надає дану технічну допомогу в рамках реалізації Програми Технічної допомоги з питань спільноти, прав і ґендеру (CRG TA) Глобального фонду. У зустрічі можуть брати участь учасники І організаційного форуму Національної платформи ключових спільнот, а також нові учасники з України.

 Мета робочої зустрічі – посилити ступінь значущої участі представників ключових спільнот у здійсненні плану переходу та моніторингу цього процесу шляхом вибудовування діалогу з цього питання між ключовими зацікавленими сторонами та розробки спільних підходів до моніторингу здійснення тих заходів у рамках Плану, які мають особливо важливе значення для ключових груп населення.

 Задачі робочої зустріч:

  1. Покращити розуміння представників ключових груп населення змісту та контексту Стратегії сталого розвитку та Плану переходу.
  2. Визначити пріоритетні для спільнот види діяльності в рамках Плану переходу для подальшого моніторингу їх реалізації.
  3. Обговорити та визначити потенційні механізми забезпечення значущої участі ключових спільнот у реалізації Плану переходу та моніторингу цього процесу.
  4. Обговорити та виявити потреби спільнот у контексті посилення свого потенціалу для здійснення та моніторингу діяльності в рамках Плану переходу.

 Учасники:

  1. Представники громадянського суспільства та ключових груп населення, таких як люди, які живуть із наркозалежністю, секс-працівники, ЛГБТІ (включаючи членів Національної платформи), в тому числі – представників громадянського суспільства і ключових груп населення – членів НКР.
  2. Представники інших ключових зацікавлених боку, в тому числі: основні реципієнти ГФ, агентства ООН, державні структури (один з днів зустрічі).

Якщо ви зацікавлені в участі, будь ласка, заповніть анкету до 6 червня 2017 року. Учасники заходу з числа представників громадянського суспільства будуть відібрані на конкурсній основі. Проїзд та проживання відібраних учасників зустрічі, буде забезпечений організаторами.