ВІЛ-позитивних киянок навчать бути щасливими

Алла Клименко

За роки надання послуг ВІЛ-позитивним людям, працівники Київського відділення Всеукраїнської мережі людей, які живуть з ВІЛ, помітили, що велика частина таких людей вважає себе нещасними. Особливо це стосується жінок, оскільки їхній страх за життя і здоров’я часто помножується на страх за життя і здоров’я їхніх дітей.

Саме тому учасниці групи самодопомоги «Киянка+» вирішили провести для ВІЛ-позитивних жінок майстер-клас “Щастю можна навчитись!” в рамках проекту “Використання підходу безпосереднього втручання для покращення здоров’я ВІЛ-позитивних жінок у м. Києві”. А допомогти їм у цьому погодилась Алла Клименко – перша в Україні тренерка зі щастя, співзасновниця та тренерка програми “Upgrade”, ведуча власного проекту «Секрети щастя з Аллою Клименко» на “Super Radio”, лекторка жіночого клубу «Женского журнала», консультантка програми “14 днів з “Активія” від Danone”, прекрасна мати, чудова дружина та просто радісна й оптимістична людина, яка навчить творити щастя власними руками.

Тому якщо Ви або Ваша знайома/клієнтка/родичка чи хтось інший мають ВІЛ-статус і дуже хочуть навчитись простим рецептам, як бути щасливим тут і тепер, запрошуємо до участі в безкоштовному майстер-класі, який відбудеться 29 квітня о 18:00 за адресою: м. Київ, вул. Багговутівська 17/21, 2 поверх.

За детальною інформацією звертайтеся за телефоном: +38 066 783 29 79 (Анна)

Зустріч відбудеться у рамках проекту «Використання підходу безпосереднього втручання для покращення здоров’я ВІЛ-позитивних жінок у м. Києві», який AFEW-Україна реалізує спільно Київським відділенням Всеукраїнської мережі людей, які живуть з ВІЛ, за фінансової підтримки Gilead Sciences Europe Ltd (goSHAPE grants programme).