Відбувся триденний навчальний візит в Україну з обміну досвідом між НУО, які працюють з підлітками груп ризику

Минулого тижня з 20 по 22 липня відбувся триденний навчальний візит в Україну з обміну досвідом між російськими і українськими неурядовими організаціями, які працюють з підлітками груп ризику.

Мета візиту — обмін досвідом між українськими НУО та їх партнерами з російських НУО з надання дружніх послуг для молоді та активному залученню молодих представників ключових груп населення в профілактичні соціальні проєкти під час 3-денного навчального візиту в Україну.

У візиті взяли участь представники російських організацій «Фокус-Медія», AFEW Росія і Коаліція «Аутріч». До зустрічей у рамках візиту також приєдналися наші колеги з AFEW International (Амстердам, Нідерланди). Учасники відвідали молодіжний центр Street Power ВБО «Конвіктус-Україна» в Києві та Центр денного перебування для підлітків «Компас» БО «ХБФ «Благо» в Харкові. Співробітники центрів поділилися з колегами своїми унікальними інтерактивними профілактичними методиками для підлітків, такими як профілактичний квест «Наркотики — не моя тема», уроки зниження шкоди для молоді, школа волонтерства та іншими. Крім того ввечері у вільний час в Харкові учасники відвідали Науково-просвітницький Музей сексу і сексуальних культур світу, в якому також представлена ​​експозиція по контрацепції і профілактики ІПСШ для підлітків.

За результатами візиту виникло багато спільних планів, зокрема провести серію навчальних вебінарів з практичних інструментів роботи з підлітками груп ризику для фахівців.

Візит з обміну досвідом проходив e рамках проєкту «Гнучкий фонд проєкту Заповнюючи прогалини: Молоді, дикі …і вільні?» / “Bridging the Gaps Flexible Fund: Young, Wild … and Free?” за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Нідерландів.