У Харкові пройшов турнір з вуличного футболу серед клієнтів центру “Компас”

Запеклий та емоційний футбол цього тижня відбувся не на головній футбольній арені країни, а в одному із дворів міста Харкова. Турнір з вуличного футболу пройшов 29 серпня і був організований Центром денного перебування “Компас”, Патрульною поліцією Харкова, Ювенальною превенцією ГУНП у місті Харкові та за підтримки Харківського обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”.

Алла, лейтенант Патрульної поліції: “Мені дуже подобається, що ми сьогодні організували такий захід, який, сподіваюсь, у майбутньому стане традиційним та ще більш масштабним“.

У турнірі взяли участь три команди ЦДП “Компас”, які представляли різні райони міста. Родзинкою цих протистоянь було те що в кожній команді приймали участь по два патрульних, які в свою чергу десь допомагали, підказували та підсилювали гру. Однією із мотивуючих складових було те, що переможець турніру зустрінеться зі збірною командою Патрульної поліції. Інтрига була збережена майже до останнього матчу, і вже в останній грі стало відомо, що з патрульними заграє команда ФК “ДВІР”, яка не програла жодної гри.

Олександр, клієнт проекту: “Зараз особисто у мене емоції зашкалюють, ми вибороли сьогодні перше місце, а потім ще й зіграли із збірною Патрульної поліції. Я навіть не пригадую щоб в нашому дворі було зібрано стільки людей, які так жваво вболівали“.

Окрім формування здорового способу життя серед клієнтів Центру, метою заходу було налагодження толерантного ставлення і партнерських стосунків між Патрульною поліцією та представниками цільової групи «Компасу» – підлітків з досвідом вживання психоактивних речовин.