У Харкові пройшов фестиваль «Грай за права людини»

На минулому тижні, 7 грудня, Центр денного перебування «Компас» провів перший пізнавально-спортивний фестиваль для підлітків «Грай за права людини». Захід відбувся на базі спортивного комплексу ФСТ «Динамо» в рамках проекту «Права та здоров’я уразливих груп населення: заповнюючи прогалини».

Учасниками фестивалю стали близько 50 підлітків, які мають підвищені ризики бути втягнутими у кримінальні дії та наркоманію. Фестиваль відкрила талановита та титулована харківська команда чирлідерів. В ігровій формі діти отримували знання в області прав людини, соціально-небезпечних захворювань, а також виконували різноманітні фізичні вправи. Кожна станція була тематична, а завдання на ній відповідали якомусь із прав людини.

Дмитро, 16 років: «Мені сподобалось сьогодні дізнаватись про мої права в такій цікавій формі.»

Під час фестивалю кожен підліток також мав можливість поспілкуватися із патрульними поліцейськими та вирішити завдання, які ті пропонували на своїй локації.

Марина Кульбачна, лейтенант патрульної поліції: «Дуже цікавий та інтерактивний захід, присвячений Всеукраїнському тижню права, пройшов сьогодні, як на мене, дуже емоційно, інтерактивно та, в першу чергу, пізнавально для підлітків.»

Партнерами заходу стали Харківська обласна організація ФСТ «Динамо», Ювенальна Превенція ГУНП у Харківській області та КУ “Спорт для всіх”.