У Харкові патрульні провели тренінг з прав людини та дитини для клієнтів центру “Компас”

Вже стало традицією, що на минулому тижні до стін Центру денного перебування «Компас» (БО «ХБФ «Благо») завітали патрульні міста Харкова. Цього разу темою заняття було: «Права людини та дитини. Ти і поліція». Не кожен підліток знає про свої права, якими від може та повинен користуватися, а також як поводитись, коли тебе зупиняє патрульний поліцейський.

Тепло, як добрих друзів-наставників, клієнти «Компасу» зустріли патрульних.   Тренери спочатку поділились інформацією щодо формування та становлення дитячого права, розказали про історичні події, які відбувалися у встановленні прав людини та дитини. Патрульні також розповіли, які вони повинні мати документи при виконанні службових обов’язків, у яких випадках та кому вони зобов`язані пред`явити свої власні посвідчення та жетони. У практичній частині кожен учасник тренінгу мав можливість випробувати себе у ролі поліцейського. Спробувавши, підліткам стало зрозуміло, що це все не так вже і просто. Тож ключовим слоганом заняття стали слова одного з тренерів: “Ставтесь до оточуючих так, як би ви хотіли щоб вони ставились до вас”.

Максим, лейтенант патрульної поліції: «Дуже добре, що під час тренінгу ми мали можливість дати підліткам відчути себе на місці патрульного. Це дає можливість їм у подальшому розуміти, як себе поводити у випадках, коли до тебе звертається патрульний, так скажемо такий собі метод “бумерангу”

 
Данило, клієнт проекту: «Тренінг був дуже живий, цікавий та корисний. Незвичайно було спробувати себе у ролі патрульного, але мені дуже сподобалось.»

Співробітники «Компасу» впевнені – така корисна взаємодія патрульних та клієнтів є запорукою законослухняної поведінки у майбутньому.