У харківському Центрі денного перебування “Компасі” тренінг уперше провів волонтер Центру

Цікавими новинами поділилися наші партнери з БО «Харківський благодійний фонд «Благо». У Центрі денного перебування «Компас», який працює у рамках проекту «Права та здоров’я уразливих груп населення: заповнюючи прогалини», проходить Школа лідерів та активістів із представників цільової групи. На цьому тижні вперше спільно із психологом проекту Іриною Філенко міні-тренінг проводив лідер та волонтер Артем, а його темою було лідерство. Хлопець – клієнт Центру та навчається в професійно-технічному училищі.

Після тренінгу Артем поділився враженнями: «Це був перший мій досвід проведення тренігового заняття перед аудиторією. Було звичайно хвилювання, та все ж всупереч всьому, як мені здалось, я його переміг».

Метою тренінгу було визначення тих лідерських якостей, які є в кожного із учасників, а крім того – формування у Артема цінностей соціально-значимої поведінки.

Олексій, учасник тренінгу, студент ПТУ ділиться своїми думками: «Це вже не перше заняття, на якому я був присутній. Було цікаво та незвично, що заняття проводив Артем. Я дуже зацікавився та задумався над тим, що і мені хотілось би спробувати провести таке заняття».

Сподіваємося, цей тренінг – лише перший з низки наступних, і досвід Артема надихне й інших клієнтів і клієнток «Компасу».