Темою номера “Білої альтанки” стала профілактична робота з підлітками

Новий номер газети зменшення шкоди “Біла альтанка” присвячений профілактичній роботі з підлітками.

“Біла альтанка” – благодійне видання, яке виходить ще з 1995 року і спрямоване на профілактику ВІЛ/СНІДу і наркоманії, формування здорового способу життя. Засновником і видавцем є ПОБФ «Громадське здоров’я».

У номері можна дізнатися про роботу Центру, дружнього до підлітків,«Альтаїр» (Полтава), Центру соціально-психологічної допомоги «Діалог» (Чернівці) та Центру денного перебування “Компас” (Харків), які працюють з підлітками у рамках проекту “Права та здоров’я уразливих груп населення: заповнюючи прогалини“. Також окрема стаття присвячена онлайн-платформі “Центр знань” – проекту, який реалізує ГО «Український інститут соціальних досліджень імені Олександра Яременка» у співпраці з МБФ «СНІД Фонд Схід-Захід» (AFEW-Україна) та за технічної підтримки Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ). Крім того з газети можна дізнатися про стратегії профілактики наркоманії в США, систему пробації в Україні, моніторинг випадків порушення прав підлітків груп ризику тощо.

Газета зменшення шкоди “Біла альтанка” №59(85), 2017

Газета видана за фінансової підтримки МБФ «Альянс громадського здоров’я» в рамках реалізації програми «Інвестіції заради впливу на епідемії туберкульозу і ВІЛ-інфекції».