Проект із профілактики ВІЛ-інфекції серед секс-працівників, Україна

Донори проекту
Тривалість
Бюджет
Партнер(и)
Sida 2007-2010 $ 834,213 Noah’s Ark, НВО “Повернення до життя”, БФ «Благо», Конвіктус Україна

Цільові групи:

секс-працівники, їхні партнери і клієнти, співробітники неурядових та державних організацій, міліціонери, працівники охорони здоров’я.

Діяльність:

  • Посилення потенціалу та координації і між місцевими урядовими та неурядовими організаціями у трьох регіонах України для забезпечення якісних орієнтованих на клієнта психосоціальних, медичних і профілактичних послуг для вразливих груп працівників секс-бізнесу.
  • Розширення доступу до якісних психосоціальних та медичних послуг для вразливих груп працівників секс-бізнесу в трьох регіонах проекту, шляхом створення та підтримки центрів реабілітації, поширення інформаційних матеріалів і засобів захисту для жінок секс бізнесу, створення мережі дружніх організацій, які надають послуги жінкам секс бізнесу.

Досягнення:

  • Було організовано двадцять три тренінги для фахівців, які працюють з жінками секс бізнесу та з клієнтками;
  • Три соціальних бюро і центри у Харкові, Києві та Кіровограді прийняли 3790 клієнток, надавши 21550 різних послуг, у тому числі послуги добровільного консультування та тестування на ВІЛ та ІПСШ, консультації психологів та соціальних працівників, юридичний супровід, допомога з працевлаштуванням, медичні послуги і т. д.
  • Мережі провайдерів послуг були створені на всіх сайтах проекту – 56 організацій в трьох областях стали частиною партнерської мережі.