Національної платформи ключових спільнот розробила стратегічний план

На минулому тижні у Києві пройшла зустріч з розробки стратегічного плану Національної платформи ключових спільнот (НПКС). Члени Керівного комітету та Дорадчої ради НПКС зустрілися, щоб розробити стратегію подальших дій, посилити якість взаємодії для створення ефекту синергії та досягнення максимальних результатів.

Зустріч фасилітувала Ганна Шевченко – тренерка, експертка з розбудови спроможності, стратегічного планування та управління змінами.

Протягом трьох днів створювали бачення майбутнього розвитку НПКС, виявляли бар’єри, що заважають ефективній взаємодії, складали план дій і визначали ключові дати та відповідальних.

Вєлта Пархоменко: «Стратегічне планування – це те, що нам, як НПКС, було дуже потрібно саме зараз. Ми з різних спільнот, з різними талантами і досвідом, але при цьому рухаємося в одному обраному напрямку. Ми отримали чіткий план наших подальших дій, і головне, можливість рівної участі всіх членів керівного комітету в обраних ними стратегічних напрямках.»

Аліна Сарнацька: «Я бачу майбутнє Платформи і ця картина мене надихає – ось результат нашої триденної роботи. Спасибі за це нашій команді керівного комітету, дорадчій групі і чудовій Ганні Шевченко за високий рівень фасилітації та глибоке знання теми.»

Олексій Квітковський: «Ця зустріч показала що Платформа об’єднує дійсно ініціативних людей, готових ділитися досвідом, мріяти і втілювати мрії в реальність, ініціювати процеси, спрямовані на поліпшення нашого життя, і брати на себе відповідальність. Її унікальність в тому, що люди з різним рівнем знань, освіти і навичок можуть ділитися своїми унікальними знаннями одне з одним.»

Яніна Стемковська: «Завжди вважала стратегічне планування чимось нудним і нескінченно тривалим. Завдяки чудовій Ганні Шевченко захід пройшов на “одному диханні”, дійсно цікаво, і особисто для мене – пізнавально (хоча це був і не тренінг). Якщо рухатися у правильному напрямку, немає нездійсненних цілей і завдань – у цьому ми переконалися, спланувавши роботу Національної платформи ключових спільнот на найближчий рік. Безмежно щаслива, що особисто зробила свій внесок в це.»

Юля Князюк: «Вдячна Платформі за можливість долучитися до стратегічного планування, брати активну участь у процесі. Завдяки заходу ми навчилися планувати свої дії, пропрацювали цінності, склали чіткий план дій, кроків, відповідальних осіб за напрацьоване, що дає можливість продуктивного функціонування Платформи. Зустріч була дуже корисною та потрібною. Ми виконали всі поставлені перед собою завдання та навіть більше. Бачу позитивні результати напрацювань та головне велику мотивацію учасників для розвитку Платформи. Фасилітаторка виконала прекрасно свою роботу – вона професіонал своєї справи. І ми маємо чіткі кроки для подальших дій. Щиро вдячна за можливість бути частинкою нашої справи.»

Нагадуємо, що ви можете долучитися до Національної платформи ключових спільнот заповнивши анкету за посиланням: http://afew.org.ua/category/biblioteka/materialy-npks/

Захід відбувся завдяки проектам “Розвиток Національної платформи ключових спільнот” за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні та PITCH, МБФ “Альянс громадського здоров’я”.