Національна платформа ключових спільнот запрошує представників ключових груп приєднатися до Платформи

Національна платформа ключових спільнот (НПКС) є незалежною основою та спільною інформаційною платформою для розбудови спільних позицій та інструментів для впливу на процес прийняття рішень на місцевому, національному та міжнародному рівнях; а також задля посилення потенціалу, обміну інформацією та досвідом між представниками ключових спільнот.

Цінностями НПКС є:

  1. Толерантність до кожного – толерантне ставлення та повага до поглядів.
  2. Свобода бути собою – можливість вільно висловлюватися та проявлятися.
  3. Рівність – право обирати та бути обраним, рівні можливості та права.
  4. Прозорість і відкритість – можливість доєднатися кожному, хто поділяє цінності, відкритий доступ до інформації у членів НКПС.
  5. Взаємопідтримка – синергія та співпраця спільнот на підставі поваги до кожного.

Найбільший потенціал НПКС – це люди, які вкладають у неї свою енергію, талант та віру в ефективність спільної діяльності заради досягнення спільних цілей. Саме тому, НПКС запрошує приєднатись до Платформи таких представників ключових спільнот:

  • колишні ув’язнені,
  • ЛГБТІ,
  • люди, які живуть з наркозалежністю,
  • секс-працівники.

Ставши членом НПКС, ви зможете допомогти своїм спільнотам бути більш активно представленими в різних механізмах прийняття рішень, долучитись до розробки національних стандартів з профілактичних заходів та забезпечення їх затвердження, мати змогу дізнавати про досвід інших та ділитися досвідом з досвідченими активістами та фахівцями, отримати важливі знання та навички під час навчання та інше.

Щоб стати членом НПКС необхідно заповнити Анкету, розміщену на сайті Платформи: https://ckpp.org.ua/anketa-uchasnika/

_____

Відео підготовлено у рамках проекту «Розвиток Національної платформи ключових спільнот». Проект реалізується за фінансової підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

Фільм створений студією Drug Users News © 2019