Конкурс заявок з адвокації в рамках проєкту «COVID-19: Програма солідарності в країнах Східного партнерства»

Комплексне реагування на надзвичайні ситуації, які несуть додаткові ризики для ключових груп населення в країнах Східного партнерства

Інформаційна довідка про Конкурс

AFEW International у співпраці з AFEW-Україна оголошують конкурс заявок з адвокації в рамках Проєкту «COVID-19: Програма солідарності в країнах Східного партнерства»

Конкурс заявок з адвокації для виконання фінальної фази проєкту «COVID-19: Програма солідарності в країнах Східного партнерства» на території України обмежений та відкритий до участі виключно для НУО з України, які вже були субгрантерами програми за підтримки  AFEW International та/або AFEW-Україна, а саме подавались на попередні конкурси заявок, отримували відповідне фінансування та успішно реалізували та завершили попередній проєкт в рамках програми протягом 2020-2022 років.

Мета конкурсних заявок та їх активностей

Конкурсні заявки мають бути спрямовані на адвокацію та адвокаційні комунікаційні цілі, з метою забезпечення оперативного реагування на найгостріші проблеми громадського здоров’я та прав людини, пов’язані з ключовими групами населення у суспільстві після гострої фази пандемії COVID-19. Заявки мають бути пов’язаними з найактуальнішими надзвичайними ситуаціями в регіоні і можуть стосуватись пандемії лише опосередковано.

Тривалість проєктів

  •  Очікується, що проєктна діяльність розпочнеться негайно (не пізніше аніж з 1 вересня 2022) та триватиме не довше аніж 3 місяці.

Доступне фінансування

В межах конкурсу проєктних заявок AFEW-Україна планує підтримати щонайменше 4 адвокаційні проєкти в Україні серед НУО, які вже були субгрантерами програми за підтримки  AFEW International та/або AFEW-Україна. Планується надати невеликі гранти на реалізацію адвокаційно-комунікаційних активностей протягом 3 місяців з вересня по листопад 2022 року включно. Максимальна сума гранту становить 4 200 ЄВРО.

Як НУО можуть податися на конкурс адвокаційних заявок

Для того, щоб податись на конкурс необхідно виконати декілька простих кроків:

  1. Підготуйте проєктну заявку. Заявка може бути подана українською або англійською мовами. Кінцевий термін подачі заявки – 14 серпня 2022 о 23:59 (за Києвом). Зверніть увагу, що заявки надіслані після встановленого терміну розглядатись не будуть.
  2. Надішліть проєктну заявку на електронну адресу: Iryna.nerubaieva@afew.org.ua (відповідальному за конкурс проєктному менеджеру від AFEW-Україна). Після подачі заявки переконайтесь, що ви отримали відповідь-підтвердження її отримання.
  3. Дочекайтеся рішення Відбіркової комісії щодо Вашої заявки. Розгляд заявок буде здійснено протягом 2 тижнів після кінцевого терміну подачі заявок. Рішення будуть оголошені не пізніше кінця серпня 2022 року.
  4. У разі виникнення запитань, прохання надсилати їх на електронну адресу зазначену вище.

Проєктну заявку необхідно надіслати у встановлені терміни й вона має включати:

–        Заповнену Форму опису проєкту;

–        Проєкт Бюджету;

–        Реквізити організації та банківські реквізити.

Зауважте: Усі зазначені документи є невід’ємною частиною заявки та мають бути надіслані одночасно.

Прохання звертатись у разі виникнення запитань щодо конкурсу на вказану електронну адресу.

Посилання на додаткові документи

–        Форма опису проєкту;

–        Форма Бюджету;

–        Оголошення конкурсу.