Клієнти центру “Компас” взяли участь в УАЛ Форумі

Активісти та лідери Центру денного перебування «Компас» (Харків, Україна) взяли участь у Форумі Української академії лідерства (УАЛ) у Харкові «Відповідальне лідерство». Одноденний освітній захід об’єднав активну молодь у віці від 16 до 22 років та провідних лідерів країни у сфері волонтерства, благодійності, неформальної освіти, політики та влади, культури та мистецтва, бізнесу та медіа в одну комунікаційну платформу.

Метою участі лідерів у заході було показати приклад відповідального лідерства через діяльність провідних діячів України, розширити їх кругозір у різних сферах, а також напрацювати ідеї розвитку школи, району, міста, країни.

Формат заходу передбачав загальну панельну дискусію на тему «Відповідальне лідерство» та лінійки за напрямами ”Волонтерство та благодійність”, ”Неформальна освіта”, ”Політика та влада”, ”Культура та мистецтво”, ”Бізнес”, ”Медіа”, на яких лідери думок ділилися своїм особистим досвідом та практиками.

Кирило, студент професійно-технічного училища, клієнт «Компаса»: «Це був перший мій досвід участі у форумі. Дуже цікаво та захоплююче було спостерігати за тим, як лідери, волонтери, громадські діячі, які вже досягли у своєму житті багато чого, діляться своїм досвідом».

Центр денного перебування «Компас» (БО «Харківський благодійний фонд «Благо») працює в рамках проекту «Права та здоров’я уразливих груп населення: заповнюючи прогалини» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Нідерланди.

Ірина Філенко, практичний психолог «Компаса»: «Участь у такого роду форумах для підлітків – це гарний поштовх для того, щоб задуматись над тим, чого ти хочеш досягнути у своєму житті та в якому напрямку рухатись».