«Киянка+» отримала додаткове фінансування!

Група взаємопідтримки ВІЛ-позитивних жінок міста Києва, Україна, «Киянка+» отримала додаткове фінансування від Gilead Sciences Europe Ltd і продовжує активну роботу в рамках проекту «Розширення моделі безпосереднього втручання для покращення здоров’я ВІЛ-позитивних жінок у м. Києві» на повну силу!

До роботи гарячої лінії телефону довіри й онлайн-підтримки в соціальній мережі Facebook з червня 2016 року в рамках річного проекту додалися зустрічі групи. Також ВІЛ-позитивні жінки міста знову можуть відвідувати майстер-класи та тренінги з питань життя з ВІЛ, у тому числі з профілактики опортуністичних захворювань, і питань, пов’язаних з віковими змінами, навчатися на професійних курсах для подальшого працевлаштування, відвідувати психолога та просто приємно і корисно проводити своє дозвілля в компанії однодумниць.

Нагадаємо, що група «Киянка+» була створена у вересні 2014 року в результаті співпраці AFEW-Україна, Київського міського відділення ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ», та НУО «Позитивні жінки світу» (PWW) для підтримки й емпаурмента ВІЛ-позитивних жінок міста .

Гаряча лінія підтримки ВІЛ + жінок м. Києва, Україна: +38 (067) 239 69 36