Вебінар «Залучення лідерів-волонтерів до профілактичних програм для підлітків, уразливих до інфікування ВІЛ, та підлітків, які практикують ризиковану поведінку» (досвід Всеукраїнського громадського центру «Волонтер»)

Час і дата: 15.00 за київським часом (GMT +02: 00) 31 березня 2015
Тривалість: 1 година. Планується сесія питань і відповідей.
Участь: безкоштовна
Мова: російська
Реєстрація: http://bit.ly/1NfTOtD

Опис:
У рамках нашого вебінару будуть розглянуті наступні питання:

  1. Категорії потенційних лідерів-волонтерів, з якими працює Центр:
  • підлітки, які перебувають у конфлікті з законом (засуджені у виховних колоніях; засуджені у слідчих ізоляторах; підлітки, які перебувають на обліку в кримінальній міліції у справах дітей та кримінально-виконавчої інспекції);
  • учні професійно-технічних навчальних закладів.
  1. Залучення підлітків до проходження Програми.
  2. Зміст програми профілактики ВІЛ та ризикованої поведінки «Вчимося бути здоровими»
  3. Лідерський компонент Програми. Зошит-конспект для лідерів-волонтерів.
  4. Роль лідерів-волонтерів у Програмі профілактики ВІЛ та ризикованої поведінки.
  5. Організація тестування на ВІЛ в рамках проходження Програми.

Спікер: Сергеєва Катерина
Сертифікований тренер з питань профілактики серед підлітків, які практикують ризиковану поведінку (UNICEF); сертифікований тренер з питань профілактики та корекції агресивної поведінки підлітків (IFGG, Camino, EU DAPHNE); асистент програм, тренер, старший соціальний працівник Всеукраїнського громадського центру «Волонтер»; магістр соціальної педагогіки, аспірантка Київського університету ім. Б. Грінченка (сфера наукового дослідження – профілактика агресивної поведінки підлітків).

Вебінар проводиться в рамках реалізації проекту «Центр знань». Проект реалізує Український інститут соціальних досліджень ім. О. Яременко у співпраці з МБФ «СНІД Фонд Схід-Захід» (AIDS Foundation East-West – AFEW-Україна) за технічної підтримки Представництва Дитячого Фонду ООН.