Вебінар «Втрати у житті дитини або Мені не потрібне це життя без тебе!»

Час і дата: 15.00 за київським часом (GMT +02: 00) 28 квітня 2015 р.
Тривалість: 1,5 години. Планується сесія питань і відповідей.
Участь: безкоштовна
Мова: російська
Реєстраціяhttp://bit.ly/1Ju9wAm

Опис:
Раптова втрата когось із близьких чи рідної сім’ї, закінчення строку проживання в установі, що замінює сім’ю, є стресовими і травмуючими для дітей і підлітків ситуаціями, для гармонійного виходу з яких дитина повинна пройти ряд етапів. Якщо через відсутність необхідних умов або підтримки з боку дорослих ці етапи не були пройдені, то це може стати причиною прояву гніву, аутоагресивної або девіантної поведінки у підлітків. Саме з цими проявами часто стикаються фахівці, які працюють з підлітками у важких життєвих обставинах і підлітками груп ризику.

У ході вебінару:

  • поговоримо про види втрат;
  • визначимо етапи проживання втрати;
  • розглянемо чинники, що впливають на процес переживання втрати;
  • обговоримо, з якими втратами може зіткнутися підліток, які почуття він при цьому відчуває і як це впливає на його поведінку;
  • розберемося, якої допомоги потребує людина, яка переживає втрату, і як ми можемо йому допомогти.

Спікер: Любов Лоріашвілі
Юрист, психолог, головний спеціаліст відділу соціального інспектування та соціальної роботи з сім’ями Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, національний, регіональний тренер з підготовки майбутніх тренерів та потенційних кандидатів в опікуни, прийомні-батьки, батьки-вихователі, інші сімейні форми виховання, співавтор посібників і програм для фахівців, що працюють з сім’ями та дітьми, автор тренінгових програм для батьків і фахівців. Має досвід проведення тренінгів на міжнародному рівні.

Вебінар проводиться в рамках реалізації проекту «Центр знань». Проект реалізує Український інститут соціальних досліджень ім. О. Яременко у співпраці з МБФ «СНІД Фонд Схід-Захід» (AIDS Foundation East-West – AFEW-Україна) за технічної підтримки Представництва Дитячого Фонду ООН.