Вебінар «Особливості розвитку дітей і підлітків»

Тривалість: 1,5 години. Планується сесія питань і відповідей.
Участь: безкоштовна
Мова: російська
Реєстрація: http://goo.gl/forms/wF9O3aZL6i

Опис:
Для більш ефективної роботи з підлітками, які вже не діти, але ще не дорослі, нам необхідно зрозуміти, що ж відбувається з ними на ранніх етапах розвитку:

  • основні етапи розвитку дітей та їх закономірності (як особливості проходження ранніх етапів розвитку позначиться в підлітковому віці);
  • сфери розвитку дитини і що заважає йому гармонійно розвиватися;
  • які є потреби у дитини в різних вікових періодах особливо в підлітковому;
  • основні відмінності розвитку дитини поза сім’єю від розвитку в сім’ї.

Після розгляду особливостей усіх вікових етапів розвитку дитини, ми детальніше зупинимось на підлітковому періоді. Це дозволить сформувати у аудиторії розуміння підходів до взаємодії з підлітками та допоможе у формулюванні адекватних вимог до них.

Спікер: Любов Лоріашвілі
Юрист, психолог, головний спеціаліст відділу соціального інспектування та соціальної роботи з сім’ями Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, національний, регіональний тренер з підготовки майбутніх тренерів та потенційних кандидатів в опікуни, прийомні-батьки, батьки-вихователі, інші сімейні форми виховання, співавтор посібників і програм для фахівців, що працюють з сім’ями та дітьми, автор тренінгових програм для батьків і фахівців. Має досвід проведення тренінгів на міжнародному рівні.

Вебінар проводиться в рамках реалізації проекту «Центр знань». Проект реалізує Український інститут соціальних досліджень ім. А. Яременко у співпраці з МБФ «СНІД Фонд Схід-Захід» (AIDS Foundation East-West – AFEW-Україна) за технічної підтримки Представництва Дитячого Фонду ООН.