Час і дата: 15.00 за київським часом (GMT +02: 00) 17 березня 2015 р.
Тривалість: 1,5 години. Планується сесія питань і відповідей.
Участь: безкоштовна
Мова: російська
Реєстрація: http://bit.ly/1F7jWpF
Опис:
На попередньому вебінарі ми розглянули етапи розвитку дітей та підлітків, торкнулися теми факторів, які впливають на розвиток дитини. Ви можете завантажити запис і презентацію лекції за посиланням: http://bit.ly/1MxwZmC
Тепер ми докладніше зупинимося саме на факторах, які негативно впливають на розвиток дитини.
У рамках нашого вебінару ми поговоримо про:
- затримку психічного розвитку (ЗПР) (що це таке, які її причини і можливості для її корекції);
- «депривації» (як впливає на дитину, як виявляється, і які її наслідки);
- синдром «госпіталізму» (його прояві, вплив та наслідки).
Після нашого вебінару ви будете краще розуміти причини інакшості підлітків, з якими працюєте, і як допомогти підліткові компенсувати або відкоригувати затримку розвитку, що заважає йому соціально реалізовуватися нарівні з однолітками.
У вас буде хороша можливість розібратися зі страшним «діагнозом ЗПР», зрозуміти, як депривація впливає на поведінку дитини.
Ми приділимо увагу особливостям розвитку дітей, що живуть поза сім’єю або в сім’ї, яка не робить належної турботи про дитину. Відповімо на запитання: «Як розвивається дитина, яка в своєму житті позбавлений найголовнішого: батьківської турботи і любові?»
Спікер: Любов Лоріашвілі
Юрист, психолог, головний спеціаліст відділу соціального інспектування та соціальної роботи з сім’ями Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, національний, регіональний тренер з підготовки майбутніх тренерів та потенційних кандидатів в опікуни, прийомні-батьки, батьки-вихователі, інші сімейні форми виховання, співавтор посібників і програм для фахівців, що працюють з сім’ями та дітьми, автор тренінгових програм для батьків і фахівців. Має досвід проведення тренінгів на міжнародному рівні.
Вебінар проводиться в рамках реалізації проекту «Центр знань». Проект реалізує Український інститут соціальних досліджень ім. О. Яременко у співпраці з МБФ «СНІД Фонд Схід-Захід» (AIDS Foundation East-West – AFEW-Україна) за технічної підтримки Представництва Дитячого Фонду ООН.