Анкета учасника Національної платформи ключових спільнот

У грудні 2017 року була офіційно зареєстрована Національна платформа ключових спільнот (НПКС). НПКС створена представниками спільнот для самих спільнот і має захищати їх потреби, надавати можливість спільно брати участь в адвокаційних заходах, розробляти спільні проекти та підтримувати у прийнятті рішень на різних рівнях.

НПКС функціонує з січня 2017 року і за цей час представники спільнот встигли провести три Форуми, відвідати майже 100 годин тренінгів та семінарів, провести стратегічні сесії щодо напрямків діяльності НПКС і багато іншого.

Найбільший потенціал НПКС – це люди, які вкладають у неї свою енергію, талант та віру в ефективність спільної діяльності заради досягнення спільних цілей. Саме тому, зараз НПКС запрошує приєднатись до Платформи таких представників ключових спільнот:

  • колишні ув’язнені,
  • ЛГБТІ,
  • люди, які живуть з наркозалежністю,
  • секс-працівники.

Ставши членом НПКС, ви зможете допомогти своїм спільнотам бути більш активно представленими в різних механізмах прийняття рішень, долучитись до розробки національних стандартів з профілактичних заходів та забезпечення їх затвердження, мати змогу дізнавати про досвід інших та ділитися досвідом з досвідченими активістами та фахівцями, отримати важливі знання та навички під час навчання та інше.

Щоб стати членом НПКС необхідно заповнити Анкету, яку Ви знайдете нижче. Попередньо просимо ознайомитись з Положеннями про НПКС, в яких прописані основні засади функціонування НПКС, та з Етичним кодексом, в якому погоджені правила поведінки всіх учасників НПКС.

Також ви можете заповнити анкету за посиланням: http://bit.ly/CKPP_F