AFEW-Україна запустив свій веб-сайт

Сьогодні МБФ “СНІД Фонд Схід-Захід” запустив веб-сайт http://afew.org.ua/. На веб-сайті можна буде дізнатися про результати роботи організації як вже зробленої, так і майбутньої.

Міжнародний благодійний фонд «СНІД Фонд Схід-Захід» (AIDS Foundation East-West – AFEW-Україна) є неурядовою гуманітарною організацією, яка працює у сфері громадської охорони здоров’я з січня 2001 року. Наші проекти охоплюють Україну, Молдову, Білорусь і Грузію. AFEW-Україна є частиною міжнародної мережі незалежних організацій Східної Європи та Центральної Азії AFEW з секретаріатом у Нідерландах.

До сьогодні дізнатися про новини AFEW-Україна можна було лише на міжнародному веб-сайті AFEW за адресою http://afew.org/ та на наших сторінках у соціальних мережах. Тепер організація зможе детальніше інформувати про свою діяльність трьома мовами – окрім української на сайті доступні російська та англійська мовні версії.

Також на новому веб-сайті можна знайти інформацію про наші минулі та теперішні проекти, ознайомитись з інформаційно-освітніми матеріалами, дізнатися про різноманітні заходи в сфері ВІЛ/СНІДу, познайомитись з колективом Фонду та інше.

Висловлюємо вдячність Ntaxa та особисто пані Маріанні Душар, які створили цей веб-сайт.