AFEW-Україна взяв участь у 2-му Національному жіночому форумі з ВІЛ та СНІДу

Минулого тижня, представниця AFEW-Україна мала честь взяти участь у 2-му Національному жіночому форумі з ВІЛ та СНІДу, який проходив 19-21 вересня 2016 року в Одесі, Україна. Форум вже став найбільшою подією для жіночих ініціатив, спрямованих на питання пов’язані з ВІЛ, та ефективною платформою для розширення прав і можливостей жінок, інфікованих ВІЛ.

У перший день роботи Форуму на паралельній сесії, менеджерка проектів Ірина Нерубаева поділилася досвідом AFEW-Україна щодо роботи з уразливими неповнолітніми та молодими дівчатами з ризиком сексуальної експлуатації та представила навчальний модуль «На шляху до себе». Виступ супроводжувався жвавою дискусією про тонку межу між секс-роботою та сексуальною експлуатацією в Україні та регіоні Східної Європи в цілому і продемонстрував гостру необхідність продовження такої роботи з молодими дівчатами в Україні, а також вивчення та розробки нових підходів, щоб впоратися з майбутніми викликами.

viber image4

На другий день Віра Варига, координаторка групи самодопомоги “Киянка+” (Київ, Україна), спільного проекту AFEW-Україна з Київським міським відділенням Всеукраїнської мережі ЛЖВ, і членкиня правління НВО «Позитивні жінки», Україна, говорила про життя жінок з ВІЛ в Україні та представила історії успіху “Киянки+”.

Крім того, Форум надав можливість для навчання найактивніших волонтерок “Киянки +”, з метою залучити їх до більш широкої адвокаційної діяльність і дати їм можливість зростати, щоб стати рушійною силою змін.

viber image