AFEW-Україна та “Позитивні жінки” опублікували брошуру із захисту прав ВІЛ-позитивних жінок

AFEW-Україна та БО “Позитивні жінки” видали брошуру “Права позитивних жінок: кроки до захисту”.

Ця брошура – результат спільної діяльності експертів та більше 50 ВІЛ-позитивних жінок, які мають особистий успішний досвід захисту своїх прав. Спектр питань розглянутих у виданні охоплює найбільш болючі проблеми та труднощі, зумовлені порушенням прав та дискримінацією в різних сферах життя. Кожна розглянута ситуація допоможе знайти ВІЛ-позитивним жінкам шлях самостійного, законного та грамотного відстоювання їх порушених прав та порушених прав їх близьких.

Ця брошура слугуватиме гарним порадником у питаннях захисту прав ВІЛ-позитивних жінок від дискримінації та обмежень. У ній представлені ситуації й покроково зазначені дії, які необхідно зробити для їх юридичного захисту, застосовуючи зразки заяв, які наведені в цій брошурі.

Завантажити брошуру можна за посиланням: “Права позитивних жінок: кроки до захисту”

Матеріал видано за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія, що представлене Посольством Королівства Норвегія в м. Київ, у рамках проєкту «Адвокація гендерної рівності та захист прав жінок, які живуть з ВІЛ, в Україні», який реалізує МБФ «СНІД Фонд Схід-Захід» (AIDS Foundation East-West – AFEW-Україна) та БФ «Позитивні жінки».