AFEW-Україна та Альянс громадського здоров’я провели тренінг з адвокації

26-29 липня відбувся тренінг з планування адвокаційної та комунікаційної стратегії щодо захисту прав неповнолітніх споживачів наркотиків у рамках проектів «Права та здоров’я уразливих груп населення: заповнюючи прогалини» (МБФ «СНІД Фонд Схід-Захід» (AFEW-Україна)) і проекту Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією «Інвестиції заради впливу на епідемії туберкульозу та ВІЛ-інфекції» (МБФ «Альянс громадського здоров’я»).

Метою тренінгу була розробка стратегій з адвокації прав неповнолітніх споживачів наркотиків з доступу до послуг з профілактики ВІЛ для організацій, що надають послуги підліткам груп ризику.

DSC04399

У тренінгу взяли участь співробітники 10 організацій, які працюють з цією цільовою групою в регіонах. Особливу увагу на тренінгу організатори приділили регіональним потребам і проблемам. Учасники самі визначили мету своєї роботи, оскільки саме вони знають реальні потреби підлітків, які вживають наркотики, у своїх містах та областях.

DSC04105

Усі напрацювання під час тренінгу увійдуть в адвокаційну та комунікаційну стратегії, реалізація яких активно почнеться вже цієї осені.

DSC04509