AFEW-Україна провів робочу зустріч експертної групи у сфері надання послуг підліткам груп ризику

AFEW-Україна провів робочу зустріч експертної групи у сфері надання послуг підлітків груп ризику. Під час зустрічі пані Ольга Балакірєва, Голова правління ГО «Український інститут соціальних досліджень імені Олександра Яременко», зробила презентацію з оцінки ситуації у країні з метою посилення компонента по роботі з підлітками в рамках національної програми з протидії ВІЛ/СНІДу.

Учасники зустрічі також обговорили найважливіші проблеми, пов’язані з підлітками груп ризику на даний момент, такі як: застарілі форми і підходи в роботі з підлітками, недостатня компетенція фахівців, які працюють з підлітками, проблеми в навчанні підлітків, вживання наркотиків, законодавчі прогалини, проблеми в доступі до послуг, нестача статистики по ПГР, стигма в суспільстві і самостигма, недостатнє залучення сім’ї у роботу та інші. Також було обговорено регламент, задачі групи та подальші кроки.

Команда AFEW-Україна рада, що нам вдалося зустрітися таким широким колом експертів і щиро сподівається, що нам вдасться проводити такі зустрічі на регулярній основі.