AFEW-Україна представляє результати пілотного впровадження інструменту з моніторингу та документування випадків порушення прав підлітків груп ризику в Україні за 2018 рік

МБФ “СНІД Фонд Схід-Захід” (AFEW-Україна) представляє результати пілотного впровадження інструменту з моніторингу та документування випадків порушення прав підлітків груп ризику в Україні за 2018 рік.

Пілотування інструменту з моніторингу порушення прав підлітків груп ризику здійснювалося в 4 містах (Кропивницький, Чернівці, Полтава та Харків) на базі організацій-партнерів проекту «Права та здоров’я уразливих груп населення: заповнюючи прогалини», починаючи з 2017 року.

Усього у 2018 році у 4 пілотних областях соціальними працівниками та іншими фахівцями громадських організацій було проведено 1162 опитування серед підлітків та молоді 14-21 р. за допомогою скринінгової анкети.

Ознайомитися зі звітом за 2017 рік можна тут.

AFEW-Україна планує продовжувати вдосконалювати інструмент моніторингу та поширювати його використання в інших регіонах України. У випадку, якщо ви або ваша організація бажаєте отримати додаткову інформацію та/або долучитися до здійснення моніторингу та документування випадків порушення прав підлітків груп ризику, пропонуємо ознайомитися з інструментом моніторингу за посиланням.