ВАКАНСІЯ — КОНСУЛЬТАНТ ВІД КЛЮЧОВИХ СПІЛЬНОТ

Міжнародний благодійний фонд «СНІД Фонд Схід-Захід» (AIDS Foundation East-West — AFEW-Україна) продовжує конкурс на відбір консультантів – представників ключових та пріоритетних груп (люди, які вживають наркотики ін’єкційно (ЛВНІ), чоловіки, які мають секс з чоловіками (ЧСЧ), працівники комерційного сексу (СП), особи, які звільнились з ув’язнення для проведення моніторингу якості та доступності послуг для ключових спільнот у всіх регіонах України.
Моніторинг проводиться в рамках проєкту «Інновації для подолання епідемії ВІЛ», що реалізується Pact Inc. у консорціумі з FHI 360 та AFEW-Україна.

Завдання консультантам:
1. Збір інформації щодо доступності послуг (тестування на ВІЛ, АРТ та ТБ лікування та діагностика, ДКП та ЗПТ) для представників ключових спільнот у означеному регіоні чи місті,.
2. Документування змін в наданні та перериванні (якщо таке мало місце) послуг з лікування та профілактики ВІЛ, гуманітарній та соціальній підтримці для представників ключових спільнот.
3. Збір інформації щодо нагальних гуманітарних та інших потреб ключових спільнот у місті (області) постійного або тимчасового перебування консультанта
4. Надання регулярних (не менше ніж раз на два тижні) письмових звітів команді проекту згідно розробленої моніторингової форми.

Важливо: залежно від безпекової ситуації, моніторинг може проводитись дистанційно.

Термін виконання: Щомісячно

Вимоги до кандидатів

Для участі в конкурсі кожен потенційний консультант має:
• представляти інтереси та розуміти потреби принаймні однієї із ключових та пріоритетних груп (ЛВНІ, ЧСЧ, СП, колишні ув’язнені);
• мати довірливі стосунки та контакти із представниками принаймні однієї із ключових та пріоритетних груп у відповідному регіоні;
• розуміти особливості доступу ключових та пріоритетних груп (ЛВНІ, ЧСЧ, СП, колишні ув’язнені) до послуг тестування на ВІЛ та зв’язку з лікуванням, програм доконтактної профілактики (PREP), та/або програм замісної підтримувальної терапії у відповідному регіоні.

Додатковими перевагами консультантів стане:
• досвід участі у проєктах зменшення шкоди та/або інших проєктах у сфері ВІЛ;
• досвід участі у дослідженнях та моніторингу медичних, соціальних та/або інших послуг, у тому числі й силами спільнот;
• досвід участі в регіональних Координаційних радах з питань профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу;
• досвід роботи та/або волонтерства у громадських організаціях, які надають послуги у сфері ВІЛ ключовим та пріоритетним групам (ЛВНІ, ЧСЧ, СП, колишні ув’язнені).

Для участі у відборі, будь ласка, надайте наступні документи:
• Резюме;
• Мотиваційний лист, в якому міститься інформація про ваш досвід;
• Контакти 2-х осіб, які знайомі з Вашою роботою, як представника ключових та/або пріоритетних груп (щонайменше однією) і можуть рекомендувати Вас для виконання означених завдань.

Будь ласка, надсилайте необхідні документи на адресу: keypopulationsplatform@gmail.com
Кандидатури розглядатимуться на регулярній основі

У назві повідомлення зазначте: «Консультант від спільноти ______(зазначити) ______ (ПІБ)».