Оголошення проведення тендеру на розробку фірмового стилю та брендбуку Конференції

МБФ «СНІД Фонд Схід-Захід» (AIDS Foundation East-West — AFEW-Україна) оголошує тендер на вибір організації для фірмового стилю та брендбуку заходу «Національна конференція по роботі з підлітками груп ризику» (далі «Конференція») у рамках проєктів «Підлітки поза увагою: поліпшення доступу до інтегрованих ВІЛ-сервісних послуг для вразливих підлітків в Україні» та «Права та здоров’я уразливих груп населення: заповнюючи прогалини».

«Національна конференція по роботі з підлітками груп ризику» – це інтерактивний онлайн захід.

Тривалість: 3 дні (15-17 вересня 2020 року).

Учасники та слухачі Конференції: спеціалісти соціальної сфери, які працюють з підлітками груп ризику, педагоги, психологи, представники державних структур (Міністерство сім’ї, молоді та спорту, Міністерство соціальної політики, Міністерство юстиції, Національна поліція) та підлітки, в тому числі з числа лідерів та активістів проєктів «Підлітки поза увагою: поліпшення доступу до інтегрованих ВІЛ-сервісних послуг для вразливих підлітків в Україні» та «Права та здоров’я уразливих груп населення: заповнюючи прогалини», а також представники міжнародних та національних організацій, які працюють з підлітками груп ризику, засоби масової інформації та донорські організації.

Опис закупівлі:

Детальний опис закупівлі послуги див. у Додатку №3 (Технічне завдання) Оголошення.

Термін виконання робіт: з 1 по 15 червня 2020 року.

Кінцевий строк подання заявок – 18:00 24 травня 2020 р. Жодні пропозиції, отримані після встановленого терміну, не розглядатимуться. Пропозиції (включаючи скан-копії оригіналів документів) повинні бути надіслані на електронну адресу andrii.khalamendyk@afew.org.ua. Тема листа: «Тендер на розробку фірмового стилю та брендбуку заходу «Національна конференція по роботі з підлітками груп ризику».

Скачати детальну інформацію щодо тендеру можна за посиланням: Оголошення проведення тендеру на розробку фірмового стилю та брендбуку Конференції.