Оголошення проведення тендеру на закупівлю послуги «Виготовлення друкованих матеріалів та сувенірної продукції»

Міжнародний благодійний фонд «СНІД Фонд Схід-Захід» (AIDS Foundation East-West — AFEW-Україна) оголошує тендер на вибір організації для друку поліграфічної продукції та виготовлення сувенірної продукції у рамках проєктів «Підлітки поза увагою: покращення доступу до інтегрованих ВІЛ-послуг для уразливих підлітків в Україні» та «Подорож заради прав та гендерної рівності».

№ лоту Назва Одиниця виміру Кількість
1 Посібник для Чемпіонів шт. 31
2 Сертифікати для Чемпіонів шт.  25
3 Сертифікати для учасників шт. 700
4 Журнали шт.  800
5 Наліпки шт. 1600
6 Футболки шт. 28
7 Худі шт. 28
8 Сумки шт.  28
9 Ручки шт. 28

Кінцевий строк подання заявок – 18:00 28 грудня 2020 р. Жодні пропозиції, отримані після встановленого терміну, не розглядатимуться. 

Пропозиції можуть бути надіслані: поштою, кур’єром, електронною поштою (скан-копії оригіналів документів), виключно за адресою:

МБФ «СНІД Фонд Схід-Захід» (AIDS Foundation East-West — AFEW-Україна)
вул. Бульварно-Кудрявська 7Б, кв. 28
04053 Київ, Україна
Тел.: +38 044 272 4017/27
e-mail: andrii.khalamendyk@afew.org.ua
до уваги: Андрія Халамендика

Будь-які запитання стосовно цього тендеру мають надсилатися лише у письмовій формі електронною поштою. Адреса електронної пошти: andrii.khalamendyk@afew.org.ua з темою листа «Виготовлення друкованих матеріалів та сувенірної продукції»

Скачати детальну інформацію щодо тендеру можна за посиланням: Оголошення проведення тендеру на виготовлення друкованих інфоматеріалів та брендованої продукції