Оголошення проведення тендеру на закупівлю послуги «Логістичне забезпечення заходу»

Міжнародний благодійний фонд «СНІД Фонд Схід-Захід» (AIDS Foundation East-West — AFEW-Україна) оголошує тендер на вибір організації з надання послуг з матеріально-технічного супроводу заходів на території України. Тендер проводиться в рамках проєктів «Підлітки поза увагою: поліпшення доступу до інтегрованих ВІЛ-сервісних послуг для вразливих підлітків в Україні» та «Подорож заради прав та гендерної рівності». Вибір компанії-постачальника з надання послуг буде здійснюватися на основі пропозиції щодо проведення заходу в січні-лютому 2021 р. з можливістю продовження співпраці та організації інших заходів у 2021 р.

Опис послуги:

Дата/и проведення: 31 січня — 06 лютого 2021 р.

Місце проведення: Київська обл.

Кількість днів: 7

Попередня кількість учасників: 31

Кінцевий термін подання заявок – 28 грудня 2020 р. Пропозиції, отримані після встановленого терміну, не розглядатимуться.

Пропозиції повинні надсилатись, або надаватись особисто, в закритих конвертах звичайною чи кур’єрською поштою на адресу: 

МБФ «СНІД Фонд Схід-Захід» (AIDS Foundation East-West — AFEW-Україна)
вул. Бульварно-Кудрявська 7Б, кв. 28
04053 Київ, Україна
Тел.: +38 044 272 4017/27
e-mail: andrii.khalamendyk@afew.org.ua
до уваги: Андрія Халамендика

або на електронну адресу: andrii.khalamendyk@afew.org.ua з темою листа «Тендер на організацію заходу 31 січня — 06 лютого 2021 р.»

Скачати детальну інформацію щодо тендеру можна за посиланням: Оголошення проведення тендеру на закупівлю послуги «Логістичне забезпечення заходу» та Додаток 2